Gyémántmise – 2014. június 21. 16h

2014. június 21-én 16h-kor mutatja be,

majd a Katolikus Körben vár sok szeretettel mindenkit

Technikai információk

Mandula atya jubileumának méltó és feledhetetlen megünneplése rajtunk is múlik!

Kérjük a gépkocsival érkező híveket, hogy a templom melletti és előtti parkolóhelyeket hagyják szabadon a szentmisére érkező papság számára. Parkolásra a plébánia épület melletti parkolót vegyék igénybe!

A templomban az első két padsort kérjük szabadon hagyni a papság és a családtagok részére!

Kérdéseikkel forduljanak a rendezőkhöz, akik minden problémát igyekszenek majd megoldani!

A karzaton az énekkar tagjai foglalnak helyet!

Ministránsok! Időben jöjjetek, legkésőbb 3/4 4-re érkezettek meg, nem lesz most lehetőség az utolsó pillanatban átöltözni! Kérjük a szülők közreműködését és megértését!

A kedves hívek által az agapéra felajánlott süteményeket szombat délelőtt 11 órától várják a Katolikus Kör épületében!

Segítő közreműködésüket előre is köszönjük! Találkozunk szombaton 16 órakor!

Gyémántmise – 2014. június 21. 16h bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva