Aktuális események,  Koncertek, Előadások

Néró és Péter című rockoperát mutatják be Bóly község hívei

január 27-én pénteken 18h-kor

a Vigyázó Sándor Művelődési Házban.

Zeneszerző és szövegíró: IVÁNCSITS TAMÁS

A kiváló színdarab Krisztus után 1. századot ábrázolja: Róma városát Néró császár uralkodásával és a keresztények életét Péter apostol vezetésével. A keresztény közösség tagjai a katakombákban jönnek össze. Az üldözések ellenére is hűségesek maradnak, sőt hitük és reményük minden nehézségen átsegíti őket.Néró az őrült császár mindent megtesz azért, hogy kiírtsa a keresztényeket. De mi lesz Eubulosszal a császár keresztény hitre tért testőrével?

A rákosmenti plébániák az egész Művelődési Házat kibérelték, hogy az egyházközségek hívei együtt vehessenek részt a nagyszerű előadáson. Mindenkit, különösen fiatalokat és gyermekeket is szeretettel várunk a 80 perces színdarab előadására.

Jegyek 800 Ft-os áron kaphatók a Rákoskeresztúron a sekrestyében és az irodában

Irodaórák alatt: hétfőtől csütörtökig 16h-17h      Pesti út 136.

vagy megrendelhető fekete.imelda@gmail.com címen

Kíváncsi a zeneszerzőre? Milyen darabokat írt?  Hol mutatták be? Merre jártak már a nagyvilágban?

Tekintse meg Ivancsits Tamás honlapját!

zeneszerző honlapja

Néró és Péter című rockoperát mutatják be Bóly község hívei bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva