Szentlélek Szeminárium Rákoscsaba Újtelepen

„Élet a Lélekben”

szeminárium  október 3-tól péntekenként este 19 órától

9 alkalom a Rákoscsaba Újtelepi Plébánián

Radnóti Mária szociális testvér vezeti az alkalmakat

„Amikor eljön majd az Igazság Lelke, ő elvezet majd titeket a teljes igazságra…”

János 16,13

A lelkigyakorlat jellemzői:

* Jézus Krisztusban való személyes hit, amely tudatos döntésben és az evangéliumi értékrend elfogadásában valósul.

* A Szentlélek kiáradásáért való ima, amelyben megújul és hatékonnyá válik a keresztség és bérmálás kegyelme.

* A Szentlélek adományainak kérése (karizmák) és elfogadása Isten dicsőségére és az egyház szolgálatára.

Szeretettel várunk tehát, ha:

–            közelebb szeretnél kerülni Istenhez,

–            szeretnéd egyre jobban megtapasztalni az Úr irgalmát, megbocsátását, gondviselését

–            az első keresztényekhez hasonlóan, szeretnéd megélni a Szentlélek kiáradását

–            szeretnél szolgálni az Egyháznak,

–            eltávolodtál, de szeretnél visszakerülni Isten szeretetébe,

–            új örömöt és erőt szeretnél megtapasztalni életedben.

Jelentkezni és érdeklődni lehet: Kis Károlyné Aninál

a plébánián (hétfő délután, szerda és péntek délelőtt a 258-40-74) vagy a 06/30-323-4813 telefonszámon

Akik már elvégezték a szemináriumot újra részt vehetnek.

képek

Szentlélek Szeminárium Rákoscsaba Újtelepen bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva