2023-ban is: 1% – A Rákoscsabai Élő Kövek Alapítványért

Szeretnénk megkérni minden kedves adózót, hogy a személyi jövedelemadója első 1%-ával támogassa a Magyar Katolikus Egyházat a 0011-es technikai szám segítségével. A második 1%-ot örömmel fogadjuk a plébániánk mellett működő Rákoscsabai Élő Kövek Alapítvány részére a 18513071-1-42 adószám megjelölésével.

A tavalyi 1% felajánlásokból 158 416 Ft érkezett számlánkra, ezúton is köszönjük a segítségüket.

A Rákoscsabai Élő Kövek Alapítvány jóvoltából és szolgálata által évek óta több, mint 600 főt támogatunk az Élelmiszerbankból kapott élelmiszerekkel. Büszkén elmondhatjuk, hogy 2022-es év folyamán az Élelmiszerbankból 5 tonna élelmiszert kaptunk több, mint 8 millió Ft értékben. Támogatásukkal tovább tudnánk biztosítani, hogy kisjövedelműeknek illetve nagycsaládosoknak pékárut, zöldséget, időnként tejterméket juttathassunk el.

Itt szeretnénk megragadni a lehetőséget, és megköszönni minden kedves támogatónknak a karácsonyi, húsvéti felajánlást, tartós élelmiszer gyűjtésben részvételt! Segítségükkel 2022-ben is több mint 50 családnak készíthettünk ünnepi ajándékcsomagot, 72 család karácsonyát tudtuk gazdagítani nagyobb értékű háztartási gépekkel, informatikai eszközökkel.

Amennyiben lehetősége van, köszönettel vesszük szolgálatunk anyagi támogatását, amelyet a 11717009-20197131-00000000 OTP számlára tudnak befizetni.

2023-ban is: 1% – A Rákoscsabai Élő Kövek Alapítványért bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva