Egyéb

Adventi koszorú és karácsonyi ajándékkészítés a megújult hittanteremben

FényképSzeptemberben sok apuka összefogásával megújultak hittantermeink. Van aki az anyagbeszerzésben segített, van aki szekrényt tologatott, volt aki falat kapirgált és volt aki festett. A nagy összefogás eredménye: tiszta új falak. Közben persze az anyukák sem tétlenkedtek!! Gyerekekkel gyümölcsöt szedtek , etetettek-itattak , harmadik kezükkel hitoktatóknak segítettek a kézműveskedésben.Fénykép

 

 

 

Endre atya még a vebita ideiglenes fogadalmas rendtestvért, Albert atyát is elhozta, megmutassa , milyen nagy munkában áll a plébánia közössége.

 

 

Ide kattintva megtekinthetők a fényképek a  festésről

 

Az újjávarázsolt falaknak nemcsak hittanosok,hanem a Krisztus Király énekkar, és vendég énekegyüttesek is örülhetnek. Novemberben már itt készülhettek az adventi koszorúk és a karácsonyi meglepetések.

 

képek az ajándékkészítésről

 

 

Az ajándékkészítést a  Rákoscsabai Katolikus Közösségekért Alapítvány támogatta.

 

Rákoscsabai Katolikus Közösségekért Alapítvány

Adventi koszorú és karácsonyi ajándékkészítés a megújult hittanteremben bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva