Egyéb

Együtt készülődtünk és együtt ünnepeltünk

Hála és köszönet mindazoknak (nőknek, férfiaknak, időseknek, fiataloknak, gyermekeknek), akik Szent Márta szolgáló szeretetével és buzgalmával segédkeztek abban, hogy templomunk ünnepi díszben várja Megváltónk születését.

Köszönet a nagylelkű adakozóknak!

Hálás köszönet a virágokért!

Tegnap délután plébániánk hívei valódi lelki közösséget alkotva adtak elő a pásztorjátékot, felidézve mindannyiunk számára a több mint kétezer esztendővel történt csodát. Márk evangéliuma alapján hangzott el a Szent Születés története: Dudás János szedte versbe az evangélista által lejegyzett örömhírt. A pásztorjáték szereplői között ott voltak a felnőttek és a gyermekek, lelkesen és örömtől áthatott szívvel vettünk részt és hallgattuk előadásukat. A pásztorjáték után Krisztus Király Énekkarunk ajkán csendültek fel a csodás karácsonyi motetták és kórusművek, feledhetetlen prelúdiumaként legbensőségesebb ünnepünknek!

 Hajnal Piroska

kép (Murillo: A háromkirályok imádása)

Együtt készülődtünk és együtt ünnepeltünk bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva