Érdekes cikkek

Megtérés – mi a lényege???

– Te tényleg megtértél és keresztény lettél?
– Igen.
– Akkor biztosan sokat tudsz Krisztusról: tudod, hogy melyik országban született, milyen nyelv volt az anyanyelve?http://www.magyarkurir.hu/kepek/hirek/16615/fokep/k1.jpg
– Pontosan nem tudom.
– És tudod, milyen jogcímen végezték ki?
– Pontosan nem tudom.
– Ahhoz képest, hogy megtértél, elég fontos dolgokat nem tudsz Krisztusról.
– Tudod, kicsit szégyellem magam, valóban tudhatnék több információt. Viszont a lényeget tudom. Azt tudom, hogy 3 évvel ezelőtt részeges voltam, sok adósságom és szenvedélyem volt. A családom széteső félben volt, a feleségem rettegett, amikor hazaértem, a gyerekeim szégyelltek. Most abbahagytam az ivást, nincs adósságom, megbecsülnek a munkában. Otthonunkba jókedv költözött, alig várják, hogy hazaérjek. Mindezt Krisztusnak köszönhetem. Ennyit tudok róla!

kép

 

Megtérés – mi a lényege??? bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva