Aktuális események

Rendkívüli nagyböjti triduum

Rendkívüli nagyböjti triduum Hodász Andrással – Készüljünk együtt a megváltás titkának befogadására! Közeledünk a nagyhéthez, templomaink többségében ilyenkor szoktak triduumokat tartani. Az ezeken való részvétellel tesszük magunkat lelkileg még alkalmasabbá a nagyhétre és a húsvét titkának megünneplésére.

 A járványügyi veszélyhelyzet miatt idén számos templomban elmarad az évről évre várt háromnapos lelki felkészülés. Ezért arra kértük az angyalföldi Szent Mihály-templom plébániai kormányzóját, a Papifrankó oldalak (Instagram, YouTube) gazdáját, legyen Olvasóink segítségére.

A virágvasárnapot megelőző három napon, április 2. és 4. között, csütörtökön, pénteken és szombaton délután 5 órától várjuk Önöket a képernyők előtt: a Magyar Kurír YouTube-csatornáján élőben közvetítjük a budapest-angyalföldi Szent Mihály-templomból Hodász András triduumos szentmiséit.

Készüljünk együtt rendkívüli módon a nagyhétre, a megváltás titkának, örömhírének befogadására!

Az első triduumos szentmise IDE klikkelve érhető el.

Magyar Kurír