Aktuális események,  Koncertek, Előadások

Zenei pályázatot hirdetnek a ferencesek a HungaRióra

„Énekelj az Úrnak új éneket – régi szövegre!” mottóval a magyar ferencesek zenei pályázatot hirdetnek Assisi Szent Ferenc imáinak megzenésítésére és bemutatására a 2013. július 24-28. között Pécsen megrendezendő HungaRio Ifjúsági találkozón. A pályázat mindenki számára nyitott.

Feltételek:

  • Assisi Szent Ferenc itt megadott imáiból legalább egyet megzenésíteni.
  • Törekedni kell az eredeti szöveg megtartására, de szükség esetén – csekély mértékben – el lehet tőle térni.
  • A zenemű közösségi éneklésre is alkalmas, egy szólamban is előadható legyen.
  • Színesítési lehetőségekkel ki-ki szabadon élhet, pl. többszólamúság, hangszerkíséret.

Beküldési határidő: 2013. július 20. A jó minőségű hang- vagy videofelvételt, vagy a zenemű kottáját küldjék el a megadott postacímre vagy az ofm.hr2013@gmail.com email címre. Beküldési cím: Collegium Seraphicum 7621 Pécs, Ferencesek utcája 35. A borítékra a feladó címe alá rajzolj egy Tau-t (T)! Díjak: ferences ajándéktárgyak, valamint maga a megtiszteltetés, hogy nemzedékek sora énekelheti majd újdonsült művedet. A pályaművek bemutatása a HungaRio Ifjúsági Találkozón, a pécsi ferences templomban lesz (7621 Pécs, Ferencesek utcája 35-37.), várhatóan 2013. július 26-án, péntek délután. További részletek: http://www.hungario2013.ferences.eu/index.php/palyazat.

 

Zenei pályázatot hirdetnek a ferencesek a HungaRióra bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva