Hála és köszönet mindazoknak (nőknek, férfiaknak, időseknek, fiataloknak, gyermekeknek), akik Szent Márta szolgáló szeretetével és buzgalmával segédkeztek abban, hogy templomunk ünnepi díszben várja Megváltónk születését.

Köszönet a nagylelkű adakozóknak!

Hálás köszönet a virágokért!

Tegnap délután plébániánk hívei valódi lelki közösséget alkotva adtak elő a pásztorjátékot, felidézve mindannyiunk számára a több mint kétezer esztendővel történt csodát. Márk evangéliuma alapján hangzott el a Szent Születés története: Dudás János szedte versbe az evangélista által lejegyzett örömhírt. A pásztorjáték szereplői között ott voltak a felnőttek és a gyermekek, lelkesen és örömtől áthatott szívvel vettünk részt és hallgattuk előadásukat. A pásztorjáték után Krisztus Király Énekkarunk ajkán csendültek fel a csodás karácsonyi motetták és kórusművek, feledhetetlen prelúdiumaként legbensőségesebb ünnepünknek!

 Hajnal Piroska

kép (Murillo: A háromkirályok imádása)