Érdekes cikkek

Beiktatás a Szent Gyermekség Művébe

2014. április 27-i vasárnap nagyon különleges volt: fehér vasárnap, irgalmasság vasárnapja és két pápa szentté avatása. Ezenkívül a 10h-ás szentmisén 9 gyermeket iktatott be Sebastian atya a Szent Gyermekség Művébe. A gyermekek vállalták, hogy minden nap imádkoznak. Hetente vállalnak kis lemondást, pl Túró Rudiról és ennek árát beteszik egy perselybe. Ezt gyűjtik össze és küldik ki idén Kenyába.   A szentmise fényét a Rotunda együttes emelte gyönyörű éneklésükkel.

Szentmise után testi-lelki táplálékkal várták a gyerekeket a szervezők.

Képek itt megtekinthetők (kattintson erre a linkre!)

 

Beszámoló a Pápa Missziós Művek honlapján

Újabb képek itt

 

Szent Gyermekség Műve

Rotunda

Beiktatás a Szent Gyermekség Művébe bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva