Aktuális események

Legyen öröm az iskolakezdés!

A tankönyvek évről-évre növekvő költsége, az alapvető felszerelések beszerzése olyan nehézséget jelent a családoknak, amely a gyermekekre is hatással van. A kampányunk során olyan családoknak gyűjtünk adományokat, akiknek nincs lehetőségük minden szükséges holmi megvásárlására gyermekeik számára.

Anyagi támogatásával most Ön is hozzájárul ahhoz, hogy szervezetünk minél több családnak segíthessen iskolai csomagok összeállításával, utalványokkal.

Az akció során szeretnénk használt, de még jó állapotban lévő iskolatáskákat, tolltartókat, ceruza készleteket, tornadresszeket, csomagolópapírt, írószereket – olló, színes papír, ragasztó, stb. –, tisztasági csomagot is gyűjteni és szétosztani a rászoruló családok gyermekei között.

Kérjük, segítse Ön is a gyermekeket, hogy minél több mosolygós diák üljön az iskolapadokban!

Adományát az alábbi számlaszámra várjuk:

Raiffeisen Bank
12011148-00124534-00100008

Használt, de még jó állapotban lévő iskolaszereket egyházmegyei központjainkban várják munkatársaink.

Segítsen, hogy segíthessünk!

Szeptember során 1356-os adományvonalunk tárcsázásával Ön hívásonként 500 forinttal támogatja az iskolás gyermekeket! Hívjon, hogy segíthessünk!


Legyen öröm az iskolakezdés! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva