Aktuális események

Megállás. elcsendesülés,újrakezdés??? Lehetséges???

 24 órás ifjúsági szentségimádás

A vizsgaidőszak nemcsak intellektuális próbatétel, hanem terhet ró az imaéletünkre is.  A vizsgák végeztével, a nyári utazások, gyakorlatok, munkák előtt konkrét lehetőséget kínálunk a lelki megújulásra.
Nagy szeretettel hívunk Titeket egy 24 órás évzáró hálaadó szentségimádásra június 29-én, szombaton 10:00-tól másnap 10:00-ig a Párbeszéd Házába.  A szentségimádás lehetőséget ad egy kis megállásra, elcsendesülésre, újrakezdésre. Lehetőség van a vizsgák végeztével a hálaadásra, számvetésre, a Jézussal való kapcsolat megújítására.
Akár csak pár percre is betérhetsz egy csöndes imára, hálaadásra, fohászra. Minden feltétel adott a Jézussal való személyes találkozásra. A nap programját teljesen a jelenlévők elképzelése alapján fogjuk kialakítani: csend, imák, elmélkedések, énekek, aki amire épp vágyik. Hívjátok el a barátaitokat is!

Helyszín:  1085 Budapest, Horánszky u. 20. Párbeszéd Háza, alagsori meditációs kápolna

Időpont: 2013. 06. 29., szombat 10:00 – 06. 30. vasárnap 10:00

Forrás

Megállás. elcsendesülés,újrakezdés??? Lehetséges??? bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva