Világméretű szentségimádás

Újabb világméretű szentségimádás november 24-én!

Készülünk a 2020-as Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra. Ehhez kapcsolódva Krisztus Király ünnepének előestéjére (november 24.) ismét szentségimádást hirdetünk. Célunk, hogy együtt dicsőítsük az Oltáriszentségben jelen lévő Jézust szerte a világon és meghaladjuk a 2017-es szentségimádási lánc létszámát.

Jézus Krisztus a kezdet és a vég, az Alpha és az Ómega, a világmindenség Királya, aki jelen van az Oltáriszentségben. Őt fogjuk dicsőíteni az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson 2020-ban Budapesten. Erre az ünnepre készülve, idén november 24-én, Krisztus Király előestéjén ismét világméretű szentségimádásra hívunk mindenkit. Egy éve harmincezren imádkoztunk 18 országban, 840 helyszínen. Ha Jézus a Te Királyod is, akkor tarts velünk! Segíts a szentségimádás létrejöttében a plébániádon, közösségedben!

Rákoscsaba Főplébánián 19h-20h-ig lesz a szentségimádás.

Világméretű szentségimádás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva