A pápaválasztók arca – összeállítás az Új Emberben

A 2013. március 3-ára megjelenő Új Ember katolikus hetilapban különleges, négyoldalas összeállítás található a pápaválasztó bíborosokról. A képekkel illusztrált összeállítás az össze pápaválasztó bíborosról közli a legfontosabb információnkat, készülve a március elején várhatóan összehívandó pápaválasztó konklávéra, egyúttal kidomborítva egyházunk sokszínűségben rejlő egységét. Ha Ön is szeretne többet megtudni azokról a főpásztorokról, akik egyházunk földi helytartóját, Szent Péter utódját megválasztását, keresse az Új Ember március 3-i számát a templomokban, a plébániákon vagy az újságárusoknál!

forrás: Új Ember

A pápaválasztók arca – összeállítás az Új Emberben bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva