Aktuális események

Erzsébet program – pályázat


logo

Szociális üdülési pályázat nyugdíjasok részére (Erzsébet-program 2014) – A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány pályázata

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány az Erzsébet-program keretén belül pályázatot hirdet a nyugdíjasok részére szociális üdülés támogatására. Pályázók köre Magánszemélyek: azon belföldi illetőségű, öregségi nyugellátásban részesülő, 60. életévét betöltött személy, akinek rendszeres havi teljes összegű ellátása nem haladja meg a 147.000 Ft-ot, valamint további adóköteles jövedelemmel nem rendelkezik. A pályázat részletei Egy személy kizárólag egy pályázat keretében részesülhet az…

Szociális üdülési pályázat nagycsaládosok részére (Erzsébet-program 2014) – A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány pályázata

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány az Erzsébet-program keretén belül pályázatot hirdet a nagycsaládosok részére szociális üdülés támogatására. Pályázók köre Magánszemélyek: azon belföldi illetőségű magánszemélyek, akiknek a családjában az egy főre jutó rendszeres havi jövedelem nem haladja meg 2014. január 1-én érvényes minimálbér összegét 1, továbbá három vagy annál több – 20. életévüket a pályázat benyújtása napján be nem töltött – gyermeket nevelnek…

Szociális üdülési pályázat fogyatékossággal élők részére (Erzsébet-program 2014) – A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány pályázata

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány az Erzsébet-program keretén belül pályázatot hirdet fogyatékossággal élők részére szociális üdülés támogatására. Pályázók köre Magánszemélyek: azon belföldi illetőségű, 18. életévét betöltött fogyatékossággal élő személyek, akik a pályázat benyújtásakor fogyatékossági támogatásban és/vagy vakok személyi járadékában és/vagy magasabb összegű családi pótlékban részesülnek, valamint a havi teljes összegű ellátásuk nem haladja meg a nettó 150.000,- Ft-ot. A pályázat részletei Egy pályázat…

 

Fürdőbelépő nyugdíjasok részére Erzsébet Kártyán – Erzsébet-program 2014

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány pályázatot hirdet nyugdíjasok részére gyógyfürdőkbe szóló belépőjegyekre szóló támogatás elnyerésére az Erzsébet-program keretén belül. Pályázók köre Magánszemélyek: azon belföldi illetőségű, öregségi nyugellátásban részesülő, 60. életévét betöltött személy, akinek rendszeres havi teljes összegű ellátása nem haladja meg a 147.000 Ft-ot, valamint további adóköteles jövedelemmel nem rendelkezik. Azon pályázó, aki a nyugdíjasok szociális üdülési pályázati felhívására pályázatot nyújtott be, jelen…

 

 

Erzsébet program – pályázat bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva