Aktuális események,  Koncertek, Előadások

Pipó József: Szent Kereszt-mise

Layout 1Sillye Jenő már megörökítette életművének javát lemezen, Borka Zsolt is csinált egy remekbeszabott szólóalbumot, s Dax dalai is elérhetőek az interneten, a magyar keresztény gitáros műfaj negyedik “nagy öregje”, Pipó József azonban mindeddig adós volt a hivatalos megjelenéssel. Dalai itt-ott felbukkannak templomi gitáros kórusok repertoárjában, néhány éneke bekerült a “kék könyvbe”, 2004-ben készült egy félhivatalos felvétel keresztúti dalciklusából, első hivatalos albuma azonban nemrég jelent meg Szent Kereszt-mise címmel. Nem is szaporítom tovább ehelyütt a szót, aki többre kíváncsi, az olvassa el a továbbiakat.

Megrendelhető: www.hirdessetek.hu, hirdessetek@hirdessetek.hu

forrás

Pipó József: Szent Kereszt-mise bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva