Aktuális események

RENDKÍVÜLI ONLINE IMAEST DR ERDŐ PÉTER BÍBOROS, PRÍMÁS VEZETÉSÉVEL‼

A március 8-án megtartott online alkalomhoz hasonlóan – amikor is 7 püspök és közel 10 ezer (!) hívő imádkozott együtt Magyarország békéjéért – 🗓 június 16-án, csütörtökön 🕖 19 órai kezdettel az Emmánuel közösség ismét közös imádságra 🙏 hív Titeket, hogy engeszteljünk a békéért🕊 , hazánkért, Magyarországért 🇾🇪 DR ERDŐ PÉTER bíboros, prímás vezetésével, Dr Udvardy György érsek atya, Dr Székely János és Marton Zsolt püspök atyák és több más paptestvérünk részvételével❗
“Ha lesz egymillió imádkozó magyar, nem félek a holnaptól!”-mondta Mindszenty József hercegprímás.❤
Ezért gyűljünk össze, kapcsolódjunk be az imába minél többen és bátran szóljatok, hirdessétek másoknak is ezt a rendkívüli  lehetőséget!
Akár otthonról is csatlakozhattok az alábbi elérhetőségeken:
👉 Zoom: bit.ly/razoskerdes👉youtube.com/EmmanuelKozossegHU👉 Emmánuel Közösség Magyarország

forrás

RENDKÍVÜLI ONLINE IMAEST DR ERDŐ PÉTER BÍBOROS, PRÍMÁS VEZETÉSÉVEL‼ bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva