Aktuális események,  Gyermekeknek

Ő Szent Fölsége

Oszentfolsege

A legfontosabb kérdés a világon, hogy van-e Isten? Gondold csak meg! Mit számít az, ha valaki azt gondolja, hogy pl. Afrikában vagy valamelyik csendes-óceáni szigeten még vannak dinoszauruszok? Legfeljebb az apukája elmagyarázza neki, hogy sajnos a dinoszauruszok már kipusztultak. Egy sincs belőlük. Az viszont igaz, hogy régen léteztek. Az, hogy sok nap van a mindenségben a miénken kívül, akár tudod, akár nem, mindegy! Nekünk ez az egy világít, melegít, a többi nem számít. Persze jó, ha tudjuk, hiszen mindezeket nekünk alkotta a Teremtő.
Ha valamelyik okos osztálytársadat megkérdeznéd: “Szerinted mi a legfontosabb ezen a világon;” Lehet, hogy ezt válaszolná: “Apukám, anyukám.” Vagy: “Az ennivaló, a levegő.” “Jó!-mondd neki.-Nem butaság, amit válaszoltál, mert ez mind nagyon-nagyon fontos. De a legfontosabb mégis csak Isten, aki szülőkkel ajándékozott meg minket; ennivalót, vizet, levegőt adott nekünk és szeret bennünket, hogy élni tudjunk.”
A könyv a sekrestyében kedvezményes áron kapható!